type
status
date
slug
summary
AI summary
AI translation
tags
category
password
icon
Шановні друзі, захоплені торгівлею,
Сьогодні непересічний день! З великим хвилюванням я оголошую: настав найкращий час приєднатися до Клубу 'Чорний Кіт'! Оскільки я ціную взаємодію та обмін знаннями протягом усієї торговельної подорожі, ми обираємо членів клубу, керуючись принципами взаємної вигоди та щирості, аби досягти спільного успіху: я за всіх, і всі за мене. Таким чином, процедура подання заявки на членство безкоштовна, але вам потрібно виконати просту дію, щоб підвищити увагу до біржі OKX, це надасть вам унікальні привілеї та переваги. У Клубі 'Чорний Кіт' кожен член є особливим. Ви не тільки приєднуєтесь до спільноти обміну досвідом у торгівлі, а й стаєте частиною родини, повної творчості та дослідницького духу. Тут кожен прагне до досконалості, шукаючи свій унікальний шлях у торгівлі. Я з нетерпінням чекаю на можливість досліджувати, вчитися та розвиватися разом з відданими партнерами у цьому світі торгівлі, сповненому викликів та можливостей. Нагадую, це дуже важливо, тому повторю тричі:
💡
Процес приєднання до членства в Клубі 'Чорний Кіт' є дуже простим, достатньо зареєструватися за допомогою запрошувального посилання. Це робиться для моєї користі від торгівлі на OKX, подібно до того, як мої підписники в блозі на Medium отримують певні переваги. Після становлення членом, вас не чекають жодні додаткові обов'язки.
notion image
Я ретельно спланував три рівні членства. Початковий рівень - це відмінний старт для новачків у торгівлі. Зареєструвавшись на OKX через моє запрошення або встановивши Android-додаток і зареєструвавшись, ви відразу отримаєте доступ до преміальних індикаторів L4 або L5 на три місяці щороку! Крім того, якщо ви продовжите підписку після трьох безкоштовних місяців, вас чекає знижка 20%. Навіть якщо ви ще не розпочали торгівлю, ви відразу відчуєте цей сюрприз, просто зареєструвавшись! Як член початкового рівня, ви першими отримаєте доступ до наших найновіших ексклюзивних преміальних індикаторів, які забезпечать вам потужну підтримку у прийнятті торгових рішень. Ви навчитесь аналізувати ринкову динаміку та осмислювати тренди, що допоможе вам ухвалювати розсудливі інвестиційні рішення.
💡
Відкривши рахунок через OKX, ви отримаєте такі переваги: постійне відшкодування 10% за спотові контракти, знижка 20% на комісії, безстроковий доступ до преміальних індикаторів клубу 'Чорний Кіт', безкоштовне тестування передової торговельної системи, а також ексклюзивні послуги розробки технічних індикаторів для членів клубу.
💡
Реєстрація для членства першого рівня: ексклюзивне запрошення для реєстрації на OKX через blackcat1402:
💡
Реєстрація для членства першого рівня: використовуйте ексклюзивне запрошення для завантаження Android-додатку blackcat1402 та реєстрації на OKX:
notion image
Якщо ви прагнете до більш глибокого дослідження, членстводругого рівня чекає на вас! З лише однією транзакцією на рік, ви отримаєте доступ до трьох моїх обраних преміальних індикаторів на шість місяців безкоштовно. Після цього терміну ви продовжите користуватися цими перевагами за половину ціни. Переходячи на членство другого рівня, ви розпочнете новий етап своєї подорожі.
💡
Реєстрація учасників другого рівня: Ексклюзивне запрошення через blackcat1402 Реєстрація OKX:
💡
Зареєструйтеся для членства рівня 2: завантажте програму blackcat1402 для Android і зареєструйтеся на OKX за ексклюзивним запрошенням:
notion image
Найбільш захопливим є те, що якщо ваш обсяг торгівлі за рік увійде в топ-50, у вас буде шанс стати почесним членом третього рівня! Як член третього рівня, ви зможете безкоштовно користуватися трьома преміальними індикаторами протягом усього року та мати можливість обирати серед широкого спектру інших індикаторів. Ставши членом третього рівня, ви підніметеся на новий рівень у вашому членстві.
💡
Реєстрація членства третього рівня: Ексклюзивне запрошення через реєстрацію OKX blackcat1402:
💡
Зареєструйтеся для членства рівня 3: завантажте програму blackcat1402 для Android і зареєструйтеся на OKX за ексклюзивним запрошенням:
notion image
Клуб 'Чорний Кіт' - це не тільки переваги спеціального статусу, а й занурення в світ торгівлі, сповнений ентузіазму та інновацій. Тут кожен, від новачка до досвідченого трейдера, може знайти свій шлях особистого та професійного розвитку. Я впевнений, що кожен член клубу має необмежений потенціал, і з відданістю навчанню та зусиллями кожен може досягти успіху в світі торгівлі.
Ваші відгуки мають велике значення. Якщо ви надасте цінний відгук, який задовольнить мої критерії, ви зможете постійно користуватися оптимізованою торговою системою, отримаєте нагороди у вигляді монет TradingView, мати право на безкоштовну підписку на додаткові преміальні індикатори та спеціальні можливості для покращення. Я переконаний, що ваш внесок принесе більшу цінність та нові можливості для нашої членської спільноти
Разом рухаємося назустріч майбутньому, і я чекаю на вас тут! Після завершення реєстрації ви можете зв'язатися зі мною через Discord, особисті повідомлення на TradingView або за наступними контактними даними, щоб підтвердити і отримати переваги членства:
Deelname aan de upgrade! Uitnodiging van de Black Cat Ledenclub voor gezamenlijk succesInovace v oblasti sdílení! Klub členů Černé kočky vás zve k vzájemnému triumfu
blackcat1402
blackcat1402
This cat is an esteemed coding influencer on TradingView, commanding an audience of over 8,000 followers. This cat is proficient in developing quantitative trading algorithms across a diverse range of programming languages, a skill that has garnered widespread acclaim. Consistently, this cat shares invaluable trading strategies and coding insights. Regardless of whether you are a novice or a veteran in the field, you can derive an abundance of valuable information and inspiration from this blog.
Announcement
type
status
date
slug
summary
AI summary
AI translation
tags
category
password
icon
🎉Webhook Signal Bots for Crypto are Coming!🎉
--- Stay Tuned ---
👏From TradingView to OKX, Binance and Bybit Exchange Directly!👏