type
status
date
slug
summary
AI summary
AI translation
tags
category
password
icon
לכל החברים היקרים המעוניינים במסחר,
היום הוא יום מיוחד ומרגש! אני מתרגש להודיע: כעת הגיעה העת המושלמת להצטרף למועדון החברים של החתול השחור! מאחר שאני מייחס חשיבות רבה לתהליך ההתקשרות והשיתוף במהלך המסע המסחרי שלנו, קריטריונים לכניסה למועדון נקבעים על פי עקרונות של הדדיות ותועלת משותפת, עם מטרה לחזק את המוטיבציה וההצלחה המשותפת: אני תומך בכל אחד, וכולם תומכים בי. לכן, התהליך להפוך לחבר במועדון הוא ללא עלות, אך יש צורך בביצוע פעולה פשוטה - אנא סייעו לי להעלות את התודעה לבורסת OKX, ובכך תוכלו ליהנות מזכויות ייחודיות והטבות בלעדיות. במועדון החברים של החתול השחור, כל חבר הוא יחיד במינו. על ידי הצטרפותך, אתה לא רק נכנס לקהילת שיתוף פעולה במסחר, אלא גם מתמזג עם משפחה שמלאה ביצירתיות ורוח חקירה. במקום זה, כולנו מחפשים להשיג מצוינות ולמצוא את הנתיב המסחרי האישי שלנו. אני מצפה בכיליון לפגוש יותר חברים אמיתיים ולחקור, ללמוד ולגדול יחד בעולם המסחר המלא באתגרים והזדמנויות. ראשית, אני רוצה לחזור על דבר חשוב שלוש פעמים:
💡
תהליך ההזמנה להצטרף למועדון החברים של החתול השחור פשוט מאוד, רק צריך להירשם דרך קישור ההזמנה. זה רק כדי שאני ארוויח ממסחר ב-OKX, בדומה לאיך שחברים שעקבו אחרי בבלוג ה-Medium שלי קיבלו תמריצים. לאחר הצטרפותך למועדון, לא תתמודד עם דרישות נוספות.
notion image
עיצבתי בקפידה תוכנית חברות בשלוש רמות. חברות ברמה הראשונה מהווה את נקודת הפתיחה האידיאלית לכניסה לעולם המסחר. לאחר הרישום באמצעות קישור ההזמנה שלי לחשבון ב-OKX או הורדת אפליקציית האנדרואיד והרישום בה, תוכל ליהנות מיד משלושה חודשים של שימוש במדדים מתקדמים מסוג L4 או L5 בכל שנה! עוד יותר, אם תמשיך מעבר לתקופת המנוי החינמית של שלושה חודשים, תזכה להנחה נכבדה של 20%. גם אם טרם התחלת לסחור, הרישום בלבד יעניק לך גישה מיידית להטבה זו! כחבר ברמה הראשונה, אתה תהיה הראשון להנות מהמדדים המתקדמים והעדכניים ביותר, אשר יסייעו בתמיכה נכבדה להחלטות המסחר שלך. תלמד לפרש ולהבין את התנודות בשוק, לזהות את המגמות, ולכן לבצע בחירות השקעה חכמות.
💡
פתיחת חשבון ב-OKX מעניקה את ההטבות הבאות: תשלום חזרה קבוע של 10% על חוזים עתידיים, הנחה של 20% על דמי עסקאות, הזכות לשימוש ללא הגבלת זמן במדדים מתקדמים של מועדון החתול השחור, גישה חינמית לניסויים במערכת המסחר המתקדמת, ושירותים בלעדיים כמו פיתוח הגדרות מדדים טכניים לחברים.
💡
פורטל רישום לחברי L1: קישור ייחודי להזמנה לרישום ב-OKX בבלעדיות עבור blackcat1402:
💡
פורטל רישום לחברי L1: קישור ייחודי להורדת האפליקציה של אנדרואיד ולרישום ב-OKX בבלעדיות עבור blackcat1402:
notion image
אם אתה שואף לחקירה עמוקה יותר, הרמה השנייה של חברות ממתינה לך! רק עסקה אחת בשנה מספיקה כדי שתוכל להשתמש בשלושה מהמדדים המתקדמים שבחרתי בחינם למשך חצי שנה. לאחר שישה חודשים, תהנה מהנחה של 50% על מנוי. כשתתקדם לחברות ברמה השנייה, תיכנס למסע חדש.
💡
פורטל רישום לחברי L2: קישור ייחודי להזמנה לרישום ב-OKX בבלעדיות עבור blackcat1402:
💡
פורטל רישום לחברי L2: קישור ייחודי להורדת האפליקציה של אנדרואיד ולרישום ב-OKX בבלעדיות עבור blackcat1402:
notion image
הדבר המרגש ביותר הוא שאם נפח המסחר שלך במהלך שנה מסוימת יהיה בקרב ה-50 הראשונים, יש לך הזדמנות להתקדם להיות חבר ברמה השלישית, המכובדת! כחבר ברמה זו, תוכל להשתמש בשלושה מדדים מתקדמים ללא תשלום לאורך כל השנה, וכמו כן להחליף בחופשיות בין מדדים אחרים. כשתהפוך לחבר ברמה השלישית, הנכבדת, מסע החברות שלך יגיע לרמה חדשה וגבוהה יותר.
💡
פורטל רישום לחברי L3: קישור ייחודי להזמנה לרישום ב-OKX בבלעדיות עבור blackcat1402:
💡
פורטל רישום לחברי L3: קישור ייחודי להורדת האפליקציה של אנדרואיד ולרישום ב-OKX בבלעדיות עבור blackcat1402:
notion image
מועדון החברים של החתול השחור אינו רק על נהנות מהטבות מיוחדות, אלא גם על השתלבות בקהילת מסחר תוססת וחדשנית. כאן, בין אם אתה מתחיל או סוחר מנוסה, תמצא את הדרך המתאימה לך לגדול ולהתפתח. אני מאמין כי לכל אחד מחברי המועדון יש פוטנציאל בלתי מוגבל, וכל עוד אתה מוכן ללמוד ולהתאמץ, תוכל להצליח בעולם המסחר.
אני מייחס חשיבות רבה למשוב שלך. אם תספק משוב שימושי ויעבור את אימותי, לא רק שתוכל להשתמש לצמיתות במערכת המסחר המשופרת, אלא גם תזכה בפרסי TradingView Coins, תהנה ממנוי חינמי למדדים מתקדמים נוספים והזדמנויות לשדרוגים מיוחדים. אני מאמין שתרומתך תביא ערך רב יותר ויותר הזדמנויות לקהילת החברים!
בואו נתקדם יחד לעתיד, אני מחכה לך כאן! לאחר הרישום, תוכל לפנות אליי דרך Discord, TradingView בהודעה פרטית, או באמצעות פרטי הקשר שלמטה כדי לאשר ולקבל את הטבות החברות:
اشتراک کی ترقی! بلیک کیٹ ممبرز کلب آپ کو مشترکہ کامیابی کی دعوت دے رہا ہے۔Hamkorlikning yangi bosqichi! "Qora Mushuk" a'zolar klubi sizni o'zaro yutuqlarga taklif etadi
blackcat1402
blackcat1402
This cat is an esteemed coding influencer on TradingView, commanding an audience of over 8,000 followers. This cat is proficient in developing quantitative trading algorithms across a diverse range of programming languages, a skill that has garnered widespread acclaim. Consistently, this cat shares invaluable trading strategies and coding insights. Regardless of whether you are a novice or a veteran in the field, you can derive an abundance of valuable information and inspiration from this blog.
Announcement
type
status
date
slug
summary
AI summary
AI translation
tags
category
password
icon
🎉Webhook Signal Bots for Crypto are Coming!🎉
--- Stay Tuned ---
👏From TradingView to OKX, Binance and Bybit Exchange Directly!👏